Akcija

Meilės kupiną savaitę švartuokitės širdžių uoste!

Meilės kupiną savaitę švartuokitės širdžių uoste!

Vasario 12–18 dienomis, prekybos centre „Studlendas“ siūbuos „Meilės valtis“, kuri lauks visų, norinčių ištarti nuoširdų MYLIU.

Fotografuokitės prie Studlendo „Meilės valties“, kelkite nuotrauką į Studlendo Facebook profilį ir įvardykite, ką mylite ir kodėl jie Jums rūpi. Konkurso pabaigoje prekybos centras Studlendas vienam iš akcijos dalyvių padovanos gardžią, 100 eurų vertės „Charlie pizza“ vakarienę dviem!

Visi žinome, jog meilės – niekada nebus per daug ir ji yra įvairiausių formų. Tad jei myli – JĄ, JĮ, DRAUGĘ, SAVO AUGINTINĮ, LIETUVĄ, GIMTAJĄ KLAIPĖDĄ (ar...) - dalinkis savo jausmais ir ištark myliu, tu man rūpi „Meilės valtyje“, prekybos centre „Studlendas“!

Studlendas – arčiau jūros, arčiau Tavęs. 

PC „Studlendas“ akcijos „Meilės valtis“ taisyklės:

  1. Akcijos laikotarpis 2018 02 12–18 d. 2. Akcijos prizai – 100 Eur vertės vakarienė restorane „Charlie pizza“, H. Manto g. 90-1, Klaipėda. Pagal galiojančius įstatymus alkoholiniai gėrimai į laimėtą vakarienę negalės būti įtraukti ir už juos kompensuojama nebus. Vakarienei skirtą 100 Eur sumą bus galima išnaudoti vienu kartu (prizas nedalinamas į kelis kartus). Jei visa 100 eurų vertės vakarienės suma neišnaudojama, likutis negrąžinamas, o viršijus - primoka pats vakarienės laimėtojas.  3. Akcijoje gali dalyvauti kiekvienas PC „Studlendas“ lankytojas savo valia akcijos laikotarpiu nusifotografavęs prie Meilės valties (esančios PC „Studlendas“ 1 aukšte) ir nuotrauką su komentaru įkėlęs į PC „Stuldendas“ Facebook profilį. Nuotrauką įkėlęs asmuo, akcijos dalyvis, įkeldamas nuotrauką/video ar kitą vaizdo medžiagą sutinka su turinio viešinimu ir pretenzijų dėl asmens duomenų apsaugos neturi ir neturės. Akcijos dalyvis taip pat sutinka, kad jų paskelbta/pasidalinta vaizdo medžiaga bus komentuojama ir skelbiama PC „Studlendas“, „Charlie pizza“, „Laluna“ Facebook paskyrose ir interneto svetainėse. 4. Akcijos laimėtojas bus išrinktas vasario 19 dieną atsitiktinės atrankos būdu. 5. Laimėtojas apie laimėjimą bus informuojamas asmenine žinute Facebook sistemoje. Jei laimėtojas neatsiliepia, atsitiktinės atrankos būdu nustatomas kitas laimėtojas. Akcijos prizą laimėti galima tik vieną kartą. 6. Akcijos prizą galima atsiimti iki 2018 gegužės 18 dienos imtinai (t.y. pavakarieniauti, vieną dieną iki numatytos vakarienės rezervavus laiką akcijos organizatoriaus nurodytu būdu)7. Jei akcijos prizas neatsiimamas 7 punkte nurodytu laiku, prizas tampa akcijos organizatoriaus nuosavybe. 8. Akcijos metu keliamos nuotraukos ir kita vaizdinė medžiaga į PC „Studlendo“ Facebook profilį turi atitikti viešąją tvarką ir etikos principus. Jei taip nėra, akcijos organizatorius pasilieka teisę minėtą vaizdo medžiagą ištrinti, neviešinti ir neįtraukti į galimų akcijos laimėtojų sąrašą 9. Prizas į piniginį ekvivalentą nekeičiamas. 10. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Baltisches Haus“, PC „Studlendas“ darbuotojai bei jų šeimos nariai. 11. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos prizus ir/ar akcijos taisykles arba nutraukti akciją bet kuriuo metu iš anksto neinformavęs. 12. Akcijos organizatorius yra UAB „Baltisches Haus“, J.Jasinskio g. 16A, Vilnius.