STUDLENDO darbo laikas:

Kasdien nuo 8:00 iki 23:00
Naujienų prenumerata
Neteisingas el. paštas

Parduotuvės

1000 ir 1 naktis

Antklodės, pagalvės, patalynės komplektai, rankšluosčiai

Rinkoje veikiame jau 19 metų, todėl puikiai žinome, kokie yra mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai. Turime   įvairių rūšių, storių antklodžių ir pagalvių, visą spalvų gamą paklodžių, įvairiausių raštų satino, damasto patalynės komplektų,  pledų ir lovatiesių, puikiai drėgmę sugeriančių rankšluosčių, chalatų, vonios kilimėlių ir aksesuarų bei jaukumo namams suteikiančių interjero detalių, metalinių baldelių, lentynėlių. Kadangi gaminiai lengvai derinami tarpusavyje, lengvai pasirinksite pagal jums tinkančias spalvas bei faktūras.

Mums rūpi Jūsų geras miegas ir namų jaukumas.

Per tiek laiko atsirinkome ir gamintojus, kurie siūlo tik aukštos kokybės, naujausių technologijų ir dizaino, natūralius tekstilės gaminius, todėl kiekvienas ras sau tinkantį, nepriekaištingos kokybės produktą už gerą kainą.

Mūsų salone ir internetinėje parduotuvėje galima įsigyti Vokietijos, Belgijos, Austrijos, Ispanijos, Olandijos, Lenkijos, Švedijos ir Lietuvos gamintojų produkcijos, skirtos miegamajam ir vonios kambariui. Atstovaujame Europoje gerai žinomus gamintojus:  „Hefel“, „Garanta“, „Janine“, „Fleuresse“, „Herding“, „Bellana“,  „Plauener Spinnhutte Silk“,  „Cawo“, „Aquanova“,  „Keno“, „Moltex“, „Clayre-eef“.

8 46 256597I-VI 10-20, VII 10-18. Vasarą: VI - iki 18 val.; VII - iki 16 val.www.patalyne.lt

PC planas

Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?
H. Manto g. 90-1, Klaipeda